(067) 770 02 77
Написати нам
Україна, м. Біла Церква, бул. Олександрійський 137
Карта проїзду

ENRICOMARINELLI

 

Про бренд "ENRICOMARINELLI" дізналися ще в 1952 році, коли дизайнер почав шити замовлення для своїх клієнтів в невеликому італійському магазинчику. У 1968 році про Enrico Marinelli дізналися вже як про найкращий в Італії дизайнера завдяки його унікальному стилю. Товари бренду можна зустріти практично в 90 магазинах, які розташовані в 37 країнах по всьому світу.

На сьогоднішній день одяг компанії бажають придбати багато людей, які вибирають стильні речі. Нові лінії продукції, які з'являються в асортименті компанії, відрізняються високою якістю тканин, зручністю, а також яскравими і живими квітами, які привертають до себе увагу і чудово поєднуються з модним дизайном. Одяг для чоловіків, яку пропонує компанія, проведена з використанням найкращих традицій майстрів Італії. Тут представлені краватки, сорочки, трикотажні речі класичного і вільного крою, ремені, взуття та портфелі.

Крім того, важливим елементом асортименту представленої продукції є також ділові костюми. Їх можна зустріти в магазинах в самому широкому асортименті. Слід врахувати, що високий клас цих костюмів забезпечується багатьма факторами. Так, для виробництва костюмів тканину розкроюється тільки вручну, щоб забезпечити краще поєднання малюнка. Також деякі елементи роботи виконуються тільки вручну. Наприклад, така робота, як пришивання ґудзиків і підкладки. Важливим в процесі виробництва костюмів є правильний вибір тканин. У компанії представлено тільки більш десяти видів вовняних костюмів, в розмірному діапазоні від 150S до 180S. Тут можна зустріти костюми основних модних напрямів: з класичним коміром, з двома гудзиками і однієї шліцом, з коміром, де завищений кут лацкана і багато інших.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Прикріпити фото (до 5 шт.)
Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: